Чим покрити підлогу на відкритій веранді?

Веранда – це затишний куточок для відпочинку, характерний для заміських будинків. Дана конструкція буває двох типів: відкрита та закрита. У першому варіанті йдеться про відкриту терасу перед будинком, яка прибудована до самої будівлі. Закрита веранда – це скляна конструкція. Засклити можна як частину отворів, так і всі вікна. Кінцевий вибір залежить від особистих уподобань та розташування будинку. Але найбільшу популярність мають веранди відкритого типу, головними перевагами яких є світло і простір, а також чудова можливість гарного відпочинку на природі, не залишаючи рідних стін.

Натуральна терасна дошка

Дизайн відкритої веранди може бути різноманітним. Для створення гармонійної зони відпочинку варто приділити увагу низці моментів. Насамперед — це оздоблення підлоги. Є кілька оригінальних варіантів: керамічна плитка, бетонна конструкція, лінолеум, наливна підлога, каучукова підлога та терасна дошка (декінг). Останній варіант є найбільш затребуваним та практичним, а також привабливим з погляду декору. Тут можна порівняти ціни на терасну дошку у Львові

Натуральна дошка для підлоги має ряд переваг:

  • приємні, теплі тактильні відчуття;
  • Екологічність;
  • Міцність, надійність;
  • зносостійкість.

Найоптимальніший варіант — це деревина дуба з оригінальною фактурою, високою міцністю та зносостійкістю. Завдяки спеціальній обробці такий матеріал не боїться впливу природних факторів та температурних перепадів.

Терасна дошка на веранді

Підлога з композитної дошки

Відмінною альтернативою натуральному декінгу є композитна терасна дошка. Її експлуатаційні показники досить високі: хороша міцність, стійкість до впливу зовнішніх факторів, тривалий термін служби, природне тепло та 100% екологічність. До цих переваг також варто додати оригінальну структуру та привабливий зовнішній вигляд. Композитна дошка використовується для облаштування будь-яких терас та веранд.

Такий матеріал зовні повністю є аналогом натуральному декінгу. Крім візуальних якостей він ще має і чудові експлуатаційні характеристики. Єдина різниця – це ціна.

Таким чином, незважаючи на те, що це буде: натуральний декінг чи ні, таке покриття підлоги здатне підкреслити природність інтер’єру веранди, подарувати затишок, тепло і легкість. Залишається тільки доповнити все це дерев’яними балками та деякими елементами декору, наприклад, плетеними меблями, кованими полицями, різними статуетками.

Кольорова гама

Що стосується колірної гами, то перевага надається пастельним тонам, які максимально наближені до природних кольорів. Таке покриття виготовляється з різних порід та має свій неповторний відтінок: популярні як темні, так і світлі тони. Але якщо хочеться чогось екзотичного, тоді на вибір: терасна дошка із мербау чи індонезійського тику.