Євгенія Болібрух — жінка з великої літери

«Ти створюєш, ти будуєш, ти ніби Творець, тільки він створює Світ, а ти створюєш об’єкти», —  сказала мені в інтерв’ю Євгенія Болібрух — жінка з великої літери. Тендітна на перший погляд паночка, чудова дружина, мати двох діток, займається цікавою і незвичною для жіночого кола справою — забудовник що зводить дерев’яні котеджі на Київщині.

Історія Євгенії — як майбутнього власника компанії ТЕОС ДЕВЕЛОПЕР ГРУПП — розпочалася, коли дівчині було всього 14 років. Спершу пані Болібрух підробляла муляром-штукатуром, займалася ремонтом квартир, вчилася виконувати складні оздоблювальні роботи. За п’ять років — у свої 19 — Євгенія вже займалася організацією  власних будівельних бригад.

  • Як ви потрапили в будівельну галузь?
  • Спробувала себе та закохалася в цю справу.

Саме закоханість і відданість своїй справі призвела до таких великих змін в житті пані Болібрух. Свій перший проект — екологічний дерев’яний будинок — Євгенія звела для своєї родини всього за 3 тижні. Не менш цікавим і важливим фактом є те, що жінка займалася будівництвом під час двох вагітностей,  що повністю руйнує звичний для суспільства стереотип про те, що зведення об’єктів — це виключно чоловіча справа. — Я вийшла на роботу на третій день після пологів, — каже Євгенія.

Бажання займатися цією справою призвело до її подальшого розвитку. Наразі пані Болібрух — перший забудовник дерев’яних будинків на Київщині. Євгенія володіє своєю компанією ТЕОС ДЕВЕЛОПЕР ГРУПП, гасло якої — створювати екологічний стиль життя. Всі котеджі «Теос» 100% екологічні до останнього квадратного метру.

Окрім екологічності зведених об’єктів, ТЕОС ДЕВЕЛОПЕР ГРУПП пропонує своїм клієнтам:  тверду фіксовану ціну, наявність розстрочки і поетапних виплат  та безкоштовне гарантійне обслуговування будинку 24/7.

Сьогодні на рахунку компанії більше 300 побудованих та зданих будинків бездоганної якості з брусу власного виробництва. ТЕОС ДЕВЕЛОПЕР ГРУПП має особистий підхід до кожного свого клієнта, про що свідчать позитивні відгуки від покупців які стверджують у своїх інтерв’ю що будинки комфортні та  теплі і що забудовник завжди на зв’язку! 

  • Євгенія чи бувають у вас конфліктні ситуації і як ви їх вирішуєте?
  • Потрібно розуміти, що клієнту перед усім хочеться бути співучасником у справі свого життя. Багато людей, що звертаються, отримують саме мрію всього життя — тут потрібно бути чуттєвим архітектором, не тільки будинку, але і людської душі. 

Майже з усіма замовниками ми друзі та продовжуємо дружні стосунки після заселення будинку, разом відпочиваємо, подорожуємо, катаємося на лижах та велосипедах. Екологічний стиль життя дуже об’єднує!

В епоху пандемії, коли в якийсь момент людина зрозуміла, що прикута до кам’яних джунглів сучасного міста, — справжнє чудо отримати будинок своєї мрії в тихому містечку біля лісу чи озера та ще й в 10 хвилинах від столиці»

Євгенія Болібрух і «Теос» дійсно здійснюють мрії! Адже жити в якісно збудованому, екологічному будинку за містом сьогодні це справжня розкіш! 

Добавить коментарий